Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Herr Deutschland

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Niemcy
Darmowy Guinnes w Barze
Niemcy


Liczba postów : 103
Join date : 01/11/2011
Age : 33
Skąd : Berlin

Herr Deutschland Empty
PisanieTemat: Herr Deutschland   Herr Deutschland Icon_minitimeWto Lis 01, 2011 3:58 am

Zwą mnie: Ludwig (mam amnezję nie pamiętam nazwiska)

Sam jestem: Niemcy, (Bundesrepublik Deutschland).

Funkcja: vice dyrektor

Twoja nudna historyjka:
No cóż nie lubię za wiele pisać o sobie ale skoro już muszę...
Powiem szczerze, że początków nie pamiętam i od jakiegoś czasu mam po prostu lukę w pamięci.
Tak na dobrą sprawę odkąd pamiętam i dość długi czas opiekował się mną mój starszy brat. Stałem wtedy w miejscu zupełnie na drugim planie a nawet zamazałem swe dzieje w historii jako bez przełomowe albo bardziej bezowocne.
Gdy mój kraj już się zjednoczył pierwsze mocniejsze poczynania były dopiero widoczne podczas I Wojny Światowej, którą niechybnie przegrałem nie licząc się z konsekwencjami. (Przecież marzenia każdy może mieć...)
Rozpętałem kolejną tym razem chciałem wreszcie uwolnić się od wpływów Ententy i zgodnie z konwencją nowego nurtu ujednolicić Europę. Przecież to był szczytny cel.......który jakże szybko także poległ w gruzach.
Po przegraniu kolejnej wojny Ameryka, Wielka Brytania, Francja i Rosja oddzielili mnie od mojego brata na dobre w tym czasie, którym nie było nawet możliwości wrócić do normalnego stanu rzeczy.
I dopiero 10 października 1990 roku wszystko zakończyło się w końcu pasmo powojennych klęsk i wreszcie odzyskałem upragnione zjednoczenie.
No cóż tak w skrócie to chyba tyle ~~
Po co były do cholery te ckliwe wypominki? .___.

Jakaś twoja rodzinka:
Prusy - starszy przymusowo emerytowany brat, który przesiaduje mi w domu i nie ma zamiaru kiwnąć palcem by pomóc mi w pracy.
Austria - kuzyn arystokrata z tego też za wiele pożytku nie ma.
Szwajcaria i Liecht - raczej bardziej odseparowane kuzynostwo.
Germania - ojciec
Japonia, Włochy Północne - sojusznicy zza czasów IIWŚ
Po co tu jesteś: Zamierzam zaprowadzić porządek i mieć pod kontrolą nieprzewidywalne zbiegi wypadków personelu podczas spełniania swoich obowiązków godnych przyjmowania najbardziej wymagających klientów.

Trzy słowa do JURY:
Ordnung muss sein!
Poza tym pisanie głupich tekstów to strata czasu więc ja nie napiszę nic poza tym >C

(czyli skopiowane)
Powrót do góry Go down
http://cruelty-and-the-best.bloog.pl/
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

Herr Deutschland Empty
PisanieTemat: Re: Herr Deutschland   Herr Deutschland Icon_minitimeWto Lis 01, 2011 4:25 am

Dla pana Vice, akcept.
Usadow się gdzieś w jakimś miejscu.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Darmowy Guinnes w Barze
Włochy Południowe


Liczba postów : 66
Join date : 28/04/2012

Herr Deutschland Empty
PisanieTemat: Re: Herr Deutschland   Herr Deutschland Icon_minitimeSro Paź 17, 2012 7:35 am

DOMAGAM SIĘ WYPŁATY .^.. ....KURNA!
Powrót do góry Go down
http://www.boso.wloclawek.pl
Sponsored content





Herr Deutschland Empty
PisanieTemat: Re: Herr Deutschland   Herr Deutschland Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Herr Deutschland
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: R e c e p c j a :: Akredytacja-
Skocz do: