Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ADMINI MÓWIĄ...

Go down 
AutorWiadomość
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitimePią Kwi 06, 2012 11:05 pm

Zaczął nam się kwiecień i lecimy z nowymi newsami na forum. NO WIĘC...

1. Mamy tymczasowe logo na święta. Oraz mini-evencik. Bo nic się długo u nas nie działo, i wypadało by to ruszyć do przodu.

2. Mamy także nowego Admina do pomocy, mianowicie Kol, czyli naszego forumowego Austrię/Kolumbię/Egipt.

3. Zostały skasowane postacie bez KP. Więcej informacji na temat tego jakie postacie-widma zostały skasowane TUTAJ C:
Jednocześnie informuję, iż przymierzam się do kolejnej rotacji kont nieaktywnych. Chyba sami rozumiecie dlaczego.

4. W ogłoszeniu na stronie głównej macie kalendarzyk najbliższych eventów forumowych.

Pani dyrektor,
ADMINI MÓWIĄ... 2l8u4uh


Ostatnio zmieniony przez Irlandia Płn dnia Pią Sie 03, 2012 7:45 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: Re: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitimeSob Kwi 14, 2012 11:16 pm

OGŁOSZENIE NA DZIEŃ DZISIEJSZY, ZNACZY 15 KWIETNIA.

1. Zostały wytypowane kolejne konta do skasowania. Więcej informacji TUTAJ

2. Ruszyły zapisy na event w fabule. Co nie wyklucza podziału ról na cb, naturalnie. Więcej informacji TUTAJ

3. Został poprawiony regulamin. Proszę się zapoznać TUTAJ

Pani dyrektor
ADMINI MÓWIĄ... 2l8u4uh
Powrót do góry Go down
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: Re: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitimeNie Kwi 29, 2012 12:58 am

OGŁOSZENIE NA DZIEŃ DZISIEJSZY, CZYLI 29 KWIETNIA.

1. Jak widać forum ma nowy wygląd. Co za tym idzie? Rozpoczynamy rewolucję na forum. Na czym ona będzie polegać? Na przeczyszczeniu forum z nieaktywnych tematów, zrobieniu rotacji wśród użytkowników i rozwinięci reklamy forum, i zmian w rozdaniu pracy postacią na forum.

2. Lista postaci które już teraz zostały skasowane, i które będą skasowane znajduje się TUTAJ

ADMINI MÓWIĄ... 2l8u4uh
Powrót do góry Go down
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: Re: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitimePią Cze 15, 2012 1:10 am

15 CZERWIEC

Chcę was wszystkich poinformować, iż....
Nie mam już siły. Chciałam by na forum wróciło życie, i tyle z tego jest. Aruu posiada 3 admów, robię tylko ja.
Rozumiem, że dziewczyny miały swoje powody, dla których nie wchodziły na forum. Ale ja tak dłużej nie dam rady. Miałam nadzieję, że chociaż części userów zależy na tym forum. Ale jak widać myliłam się.
Forum nie jest moją własnością, jest dobrem nas wszystkich. Dlatego pytam was, drogie userostwo:
Kto mi pomoże?
Kto chce by to forum dalej działo?

Nie będę tolerować oskarżeń userów "Miał być event, ale ktoś o nim zapomniał".

Lista postaci które z dniem dzisiejszym skasowałam:
Wyspy Dziewicze USA, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Hatayake(?), Finlandia, Słowacja, Mołdawia, Polska, Belgia

Lista postaci "widm" które są, a ich nie ma w życiu forum. Jeśli nie zmieni się to do KOŃCA czerwca bez względu jak kocham was wszystkich, konta będą pokasowane:
Są tu osoby które nie mają napisanych nieobecności
Egipt, Dania, Norwegia, Anglia, Imperium Rzymskie, Islandia, Korea Płd, Wyspa Mann, Rheinland-Pfalz, Izrael, Serbia, Szwecja, Starożytny Egipt, Starożytna Grecja, Brytania.

Ja rozumiem. Koniec roku, itp... Ale proszę was. Kocham TO FORUM, miałam parę dni kiedy nie wchodziłam, a kursor mojej myszki wchodził na "Usuń Forum". Ale nie mogłam tego zrobić. Za bardzo związałam się z tym forum, moją postacią i tym co ona tu przeszła.

Co będzie dalej z Aruu, zależy od was.
Wszystko w waszych rękach.

Ja, Irka aka Ostatnimi czasy Szkot.

Oraz wasza pani dyrektor...

ADMINI MÓWIĄ... 2l8u4uh
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: Re: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitimeSob Cze 16, 2012 8:59 pm

Powiem tak: ciężko jest utrzymać forum, które nie różni się praktycznie niczym od innych. Przyznam się również bez bicia, że niewiele tutaj robiłam (no i nie prosiłam się o posadę admina, wręcz byłam zdziwiona, że coś takiego mi zaproponowano, mimo tego, iż niczym sobie nie zasłużyłam). Swoją drogą, prowadzenie jakiegoś eventu przy takiej ilości aktywnych graczy należy raczej do rzeczy niemożliwych...
Cóż, na obecną chwilę moje konto również jest do usunięcia. Coraz rzadziej tu wchodzę, w sumie to prawie wcale, a głupio, żebym była widmem.
Będę miała dużo miłych wspomnień z tym miejscem, i życzę wam wszystkiego dobrego!
Powrót do góry Go down
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: Re: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitimeSob Cze 16, 2012 11:50 pm

Ale czy ja kiedykolwiek mówiłam coś o w stylu "O boże, tak mi źle tak nie dobrze"... I don't thnik so..
Zwyczajnie nie podoba mi się kiedy ktoś postacią siedzi tylko w nawiasach.
Nie pozostaje mi nic innego jak uszanować decyzje o zrezygnowaniu z kont.
Powrót do góry Go down
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: Re: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitimePon Cze 25, 2012 2:16 am

OGŁOSZENIE NA DZIEŃ 25 CZERWIEC.

Zgodnie, z ostatnimi zapowiedziami zostały skasowane nieaktywne konta graczy. Ich KP wylądowały w archiwum.

W najbliższym czasie będzie wywieszka odnośnie wakacyjnego eventu.

ADMINI MÓWIĄ... 2l8u4uh
Powrót do góry Go down
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: Re: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitimeCzw Lip 19, 2012 8:55 am

OGŁOSZENIE NA DZIEŃ 19 LIPIEC:

1. Mamy nowego Admina, zostaje nim nasza forumowa Czeszka, która będzie mi pomagać przy forum.
2. Zostały skasowane postacie: Szwecja, Grecja, Germania, Wy, Rdzenna Ameryka. c:

Pani dyrektor,
ADMINI MÓWIĄ... 2l8u4uh
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ADMINI MÓWIĄ... Empty
PisanieTemat: Re: ADMINI MÓWIĄ...   ADMINI MÓWIĄ... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ADMINI MÓWIĄ...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Adminowskie, o!-
Skocz do: