Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Faq czyli JESTEŚ NOWY-> CZYTAJ.

Go down 
AutorWiadomość
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

Faq czyli JESTEŚ NOWY-> CZYTAJ. Empty
PisanieTemat: Faq czyli JESTEŚ NOWY-> CZYTAJ.   Faq czyli JESTEŚ NOWY-> CZYTAJ. Icon_minitimePon Paź 31, 2011 12:14 pm

Pierwszy raz jesteś na forum PBF Hetaliowym? A może nie zupełnie kojarzysz jeszcze o co chodzi w tym wszystkim? Skoro tak, powinieneś to przeczytać. Inaczej możesz być pewien, że skończysz zabity przez płacz Banshee

A więc...

    Q: Znam Hetalię, ale... Jak mam tu grać?
    A: Na tym forum masz możliwość prowadzenia rozgrywki na dwa sposoby. Mianowicie na fabule (tematy na forum, i prosimy by tam także się udzielać!) oraz na SB (ShoutBox)

    Q: Pierwszy raz spotykam się z PBF'em gdzie gra się na SB! Z czym to się je?
    A: Grając na SB w swych wypowiedziach piszesz, co mówi twoja postać, natomiast czynności wykonywane przez postać zamykamy w *...* czy <...> jeśli chcesz powiedzieć coś poza postacią, jako user zaznacz to w (...), /.../, [...] jak Ci wygodniej.

    Q: Znam Hetalię od koleżanki, jestem totalnie zielona/zielony, ale chcę grać! Co teraz?
    A: Przede wszystkim poradź się osoby która wciąga Cię w Hetalię, niech wytłumaczy Ci o co w tym wszystkim chodzi. Skoro decydujesz się na grę tutaj wybierz sobie OC, czyli postać która nie ma nadanego wyglądu i charakteru przez autora.

    Q: Postać Kanoniczna? Co to znaczy?
    A: Postaciami Kanonicznymi nazywamy postacie którym autor nadał już wygląd, charakter. Np. Anglia, Francja, Niemcy, Polska. Ich charakteru nie możemy zmieniać! Charakter postaci kanoniczych ulec NIEWIELKIM zmianom pod wpływem tego, co tu przeżyły.

    Q: Chcę grać Kanonem który jest zajęty, ale po dacie ostatniego logowania widzę, że nie był aktywny od dłuuuższego czasu. Co teraz?
    A: Napisz do kogoś z Administracji prośbę o skasowanie poprzedniego konta danej postaci. Oczywiście jeżeli faktycznie dany kanon będzie zaniedbany, a nie będzie to wynikiem zgłoszonej administracji nieobecności.

    Q: Skąd mam wiedzieć jakie państwa są wolne-kanoniczne, a jakie wolne-OC?
    A: W Recepcji jest subforum z listą postaci. Polecam się tam udać.


Jeżeli coś mi się przypomni, co tu ma być to to uzupełnię. Tymczasem... Lecę na drugi koniec tęczy.
Powrót do góry Go down
 
Faq czyli JESTEŚ NOWY-> CZYTAJ.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: R e g u l a c j e :: Jak grać i nie spieprzyć-
Skocz do: