Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bal karnawałowy.

Go down 
2 posters

Bal Karnawałowy?
Tak
Bal karnawałowy. Vote_lcap93%Bal karnawałowy. Vote_rcap
 93% [ 14 ]
Nie
Bal karnawałowy. Vote_lcap7%Bal karnawałowy. Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 15
 

AutorWiadomość
Irlandia Płn
Siedzi i nakurwia te posty
Irlandia Płn


Liczba postów : 189
Join date : 31/10/2011
Age : 846
Skąd : Belfast

Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitimePią Sty 13, 2012 5:21 am

Otóż razem z Elką wpadłyśmy na pomysł długotrwałego eventu w FABULE, mianowicie balu karnawałowego. Obowiązkowo z przebraniami. Jednakże nie zamierzamy po raz drugi robić eventu tylko po to, żeby był, tak więc obie bardzo prosimy ile osób będzie chętnych na udział w balu. Nie chodzi nam o posty-eseje, ale na 3-5 zdań i też będzie dobrze.

No.

To głosować c:
Wszelkie za/przeciw/pomysły/brak ich odnośnie eventu w tym temacie proszę c:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Re: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitimePią Sty 13, 2012 12:11 pm

Po A! Koniecznie z przebraniami... będzie fun! Po B maskowy ... będzie fun bo trudno będzie się poznać xD. Po C można by w nickach na ten czas dać za kogo się przebrało zamiast nazw państw i t uwaga... Też będzie Fun... No takie moje przemyślenia cóż... Albo Maskarada w stylu Upiora z Opery. Ale to luźna propozycja bo nie mam pomysłu (jeszcze) jak By to bardziej rozkręcić.
:*
Powrót do góry Go down
Ukraina
Ledwo co tknięta klawiatura
Ukraina


Liczba postów : 35
Join date : 21/11/2011
Skąd : Kijów

Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Re: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitimePią Sty 13, 2012 12:17 pm

UPIÓR Z OPERY! 110% tak! *chociaż na sam bal głosowała na nie* Tylko trzeba by 1) wyłączyć cb na czas eventu, żeby fabuła poszła 2) wyłączyć avki i podpisy pod nimi 3) dopiero wtedy jakoś się zakryptonimować np. "panna w białej sukni" albo "pan przebrany za pirata"
Powrót do góry Go down
http://peach-8d.deviantart.com
Go??
Gość




Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Re: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:47 am

To może wtedy automatycznie trzeba by było dać wszystkim jeden kolor nicków? Chociaż... Nie, to bez sensu. I tak można by było się wtedy zorientować po danych w profilu, kto kim jest. xD
An jest głuptas. :)

W każdym bądź razie, ja chętnie się przyłączę.
Powrót do góry Go down
Ukraina
Ledwo co tknięta klawiatura
Ukraina


Liczba postów : 35
Join date : 21/11/2011
Skąd : Kijów

Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Re: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitimeWto Sty 17, 2012 6:47 am

Dlatego powiedziałam to wcześniej. *patrz dwa komentarze wyżej* Przy pisaniu na fabule, wyłączyć dane pod avkiem, avek i zmienić nazwę na określającą ciebie np. "rycerz" "muszkieter" "biała maska"
Powrót do góry Go down
http://peach-8d.deviantart.com
Go??
Gość




Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Re: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:00 am

Event ma trwać przez dłuższy czas. Zmiana nicków i usuwanie danych nie wypali. Aktualnie myślimy z Zelką jak to rozwiązać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Re: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitimeWto Sty 17, 2012 2:31 pm

O przyznam, że ciekawie by się zapowiadało, ale serio jakby nie było wiadome kto kim jest to by było o wiele ciekawsze tak myślę :D Hymp, a może przynajmniej przez tydzień czy parę dni by nie było nicków i danych... potem by się je włączyło. I też wydaje mi się, ze cb by było można wyłączyć by zachęcić do pisania na forum, chociaż na parę dni by się rozgrzało towarzystwo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Re: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitimeSro Sty 18, 2012 3:53 am

Wylaczenie cb wcale nie rozwiaze problemu. A wrecz przecienie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bal karnawałowy. Empty
PisanieTemat: Re: Bal karnawałowy.   Bal karnawałowy. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bal karnawałowy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: Propozycje-
Skocz do: